Stopadesátkou na D3

Kdybyste si chtěli legálně sjet 150 km/h… Loni jsme schválili, včera a dnes jsem vyzkoušel. Docela to odsejpá. Jen když sjedete z dálnice, je to v devadesáti, jak když parkujete 🙂
 
 

Tagy:
Kolektiv Autorů

Zpracovává zápisy a připomíná některé zmínky v médiích o nás nebo Jindřichově Hradci.

Zpracovává zápisy a připomíná některé zmínky v médiích o nás nebo Jindřichově Hradci.

Komentáře

Přidat komentář