Návštěva brněnského planetária

 

Věděli jste, že ČR má kontaktní místo pro mimozemské civilizace? Že je to místo tak drsný, že i Trumpovo Air Force One se mu raději vyhne? Že ufoni nejsou dobří piloti a když mají zaparkovat na vyhraženém místě, raději se zřítí vedle? :-))

V pátek jsme se byli s Anitou podívat na vysokoškolském dni otevřených dveří na brněnské veterině.

A protože je věhlasné brněnské planetárium jen kousek odtud, nemohli jsme se nezastavit za kamarádem a kolegou senátorem Jirkou Duškem, který tam drží stráž proti vetřelcům z vesmíru

Pár domestikovaných přátelským ufíků jsme potkali, šli si spolu s dětmi ze škol do Planetária pro vstupenku zdarma jako odměnu za samé jedničky na vysvědčení

Prostředí okolo planetária i uvnitř je super! Pokud budete mít cestu do Brna, určitě se tam zastavte! Dávám to jako tip třeba na jarní prázdniny.

Tagy:
Kolektiv Autorů

Zpracovává zápisy a připomíná některé zmínky v médiích o nás nebo Jindřichově Hradci.

Zpracovává zápisy a připomíná některé zmínky v médiích o nás nebo Jindřichově Hradci.

Komentáře

Přidat komentář