Na obědě u Bernarda

6.1. 2026 – „Có nechávat lóve Moravákom… 🙂

Po cestě z Brna jsme to vydrželi až do Humpolce a stavili se na oběd Na Štokách.
A měli jsme štěstí – potkali jsme samotného Standu Bernarda. Velkou osobnost českého pivovarnictví.
A to nejen profesně, ale i postavou 😄🍺
„Vlastní cestou“ a „s čistou hlavou“ – to je mi sympatické!

Tagy:
Kolektiv Autorů

Zpracovává zápisy a připomíná některé zmínky v médiích o nás nebo Jindřichově Hradci.

Zpracovává zápisy a připomíná některé zmínky v médiích o nás nebo Jindřichově Hradci.

Komentáře

Přidat komentář