Na pozvání starosty ve vinařství

26.10. – Svatomartinské víno už se chystá ve vinařství Šoman, kam jsme s manželkou v pátek vyrazili do sklípku na degustaci do skvělé společnosti přátel… Přichází období, kdy sklenka dobrého vína bude větší životabudič než šálek kávy 😉
 
 
Tagy:
Kolektiv Autorů

Zpracovává zápisy a připomíná některé zmínky v médiích o nás nebo Jindřichově Hradci.

Zpracovává zápisy a připomíná některé zmínky v médiích o nás nebo Jindřichově Hradci.

Komentáře

Přidat komentář